Multi-Mam Lanolinas - Multi-Mam LT


Produkto aprašymas


Multi-Mam lanolinas rekomenduojamas norint apsaugoti suskilinėjusius spenelius ir pagerinti spenelių audinio būklę. Lanolinas – avies vilnoje randamas riebalinis sluoksnis – yra tradicinis būdas nuraminti suskeldėjusią odą; Multi-Mam lanoline yra gerai išgryninto, medicininės kokybės lanolino, pakeičiančio odoje esantį lipido sluoksnį.

Atsisiųskite priedą

Klientų klausimai


Ar turėčiau nuplauti Multi-Mam lanoliną prieš maitindama krūtimi?
Ar turėčiau nuplauti Multi-Mam lanoliną prieš maitindama krūtimi?

Kaip dažnai turėčiau naudoti Multi-Mam balzamą?
Taip dažnai kaip norite. Norėdami užtikrinti optimalią apsaugą, naudokite Multi-Mam lanoliną bent du kartus per dieną.

Koks yra geriausias būdas užtepti Multi-Mam lanoliną?
Suminkštinkite lanolino gabalėlį tarp pirštų ir užtepkite ant spenelio srities. Prieš naudodama lanoliną, galite švelniai paminkyti tūbelę arba pašildyti ją savo rankose.

Koks yra skirtumas tarp Multi-Mam lanolino ir Multi-Mam balzamo?
Lanolinas yra pagamintas išgryninto avies vilnos riebalinio sluoksnio pagrindu. Multi-Mam balzamas yra pagamintas specialiai atrinktų augalinių aliejų pagrindu. Balzamas yra minkštesnis, todėl lengviau jį užtepti.

Aš nuolat kenčiu nuo spenelių trūkinėjimo, kuris yra labai skausmingas. Ką galėčiau padaryti?
Geriausias sprendimas yra iš pradžių uždėti kompresą, kad įtrūkimai užgytų, nes jis palaiko drėgmę. Norėdami išvengti įtrūkimų ir suminkštinti odą, naudokite tinktūrą. Multi-Mam lanolinas sustiprina ir suformuoja odos audinį. Jis pasižymi neutraliu skoniu ir nėra kenksmingas jį netyčia prarijus, todėl jis suteikia optimalią apsaugą maitinimų metu ir per likusią dieną.

Kokios yra spenelių pažeidimų priežastys?
Dažniausiai spenelių pažeidimai atsiranda dėl netinkamo žindymo; svarbu, kad jautriausia spenelių audinio dalis atsidurtų giliau jūsų kūdikio burnoje. Jei naudojate produktus, kurie sumažina natūralų, apsauginį odos sluoksnį, tokius kaip muilai ar šampūnai, tai taip pat gali sukelti spenelių įtrūkimus. Galiausiai, grybelinė infekcija, egzema arba polinkis į sausą odą yra potencialūs problemų sukėlėjai.

Jei turite kokių nors papildomų problemų ar klausimų, nedvejodami kreipkitės į mus.Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Multi-Mam Lanolin
Average rating:  
 0 reviews