Multi-Mam Balzamas - Multi-Mam LT


Produkto aprašymas


Multi-Mam balzamas rekomenduojamas norint apsaugoti suskilinėjusius spenelius ir pagerinti spenelių audinio būklę. Nelimpantis ir lengvai įsigeriantis balzamas apsaugo spenelių sritį pakeisdamas ar papildydamas natūralaus riebalinio audinio sluoksnį ir jo nereikia nuplauti prieš maitinant krūtimi.

Atsisiųskite priedą

Klientų klausimai


Ar turėčiau nuplauti Multi-Mam balzamą prieš maitindama krūtimi?
Ne, jis nėra kenksmingas prarijus ir yra neutralaus skonio ir kvapo. Ypač rekomenduojama užtepti balzamo iškart po maitinimo krūtimi – jei užtepsite iškart prieš maitinimą, kūdikiui gali būti sunku pradėti žįsti.

Kaip dažnai turėčiau naudoti Multi-Mam balzamą?
Taip dažnai kaip norite. Ypač rekomenduojama užtepti balzamo iškart po maitinimo krūtimi – jei užtepsite prieš maitinimą, kūdikiui gali būti sunku pradėti žįsti.

Koks yra skirtumas tarp Multi-Mam balzamo ir Multi-Mam lanolino?
Multi-Mam balzamas yra pagamintas specialiai atrinktų augalinių aliejų pagrindu. Tai augalinė alternatyva lanolinui, pagamintam natūralių vilnos riebalų pagrindu.

Aš nuolat kenčiu nuo skausmingo spenelių trūkinėjimo. Ką galėčiau padaryti?
Geriausias sprendimas yra iš pradžių uždėti kompresą, kad įtrūkimai užgytų, nes jis palaiko drėgmę. Norėdami išvengti įtrūkimų ir suminkštinti odą, naudokite tinktūrą. Multi-Mam balzamas yra tinktūra, kuri sutvirtina ir suformuoja odos audinį. Kadangi ji yra pagaminta augaliniu pagrindu, tinktūra pasižymi neutraliu skoniu ir yra nekenksminga ją netyčia prarijus, todėl ji suteikia optimalią apsaugą maitinimų metu ir per likusią dieną.

Kokios yra spenelių pažeidimų priežastys?
Dažniausiai spenelių pažeidimai atsiranda dėl netinkamo žindymo; svarbu, kad jautriausia spenelių audinio dalis atsidurtų giliau jūsų kūdikio burnoje. Jei naudojate produktus, kurie sumažina natūralų, apsauginį odos sluoksnį, tokius kaip muilai ar šampūnai, tai taip pat gali sukelti spenelių įtrūkimus. Galiausiai, grybelinė infekcija, egzema arba polinkis į sausą odą yra potencialūs problemų sukėlėjai.

Jei turite kokių nors papildomų problemų ar klausimų, nedvejodami kreipkitės į mus.Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Multi-Mam Balm
Average rating:  
 1 reviews
by Carol on Multi-Mam Balm

I just wanted to send a quick email to thank you for such an amazing product. There is absolutely no way that I could have continued to feed my daughter without the Multi-Mam Balm. I have recommended it in all of my breast feeding groups in Kildare, Ireland. Thank you so much.