Kaip tai veikia - Multi-Mam LT


Kaip tai veikia

Multi-Mam produktai gydo ir apsaugo nuo žindymo sukeltų nemalonumų ir dantų gydimo metu

Multi-Mam kompresuose bei Multi-Mam BabyDent produktuose yra 2QR kompleksas. Jis neutralizuoja patogenines bakterijas, veikia vėsinančiai, skatina natūralų gijimą.

Multi-Mam balzamas bei Multi-Mam Lanolin apsaugo nuo skylinėjančių spenelių.

Mūsų švelnūs, bet efektyvūs produktai jums ir jūsų kūdikiui - geriausia pagalba palengvinant žindymo diskomfortą, kas labia dažnai įtakoja nutraukti žindymą.

Žindymas

Multi-Mam kompresai vienkartiniai kompresai, kurie suteikia neatidėliotiną pagalbą maitinančioms krūtimi. Jie ramina ir sukuria drėgną gydomąjį poveikį, užkirta kelią infekcijai..

Multi-Mam balzamas yra pagamintas iš augalinių aliejų, taukmedžio sviesto ir bičių vaško, kuris keičia ir papildo natūralius odos riebalus spenelių plote. Tai apsaugo nuo įtrūkimų ir saugo odą, minkština, ji tampa elastinga ir sveika..

Dantų dygimas

Mes žinome, kad dantų dygimas yra sudėtingas procesas, todėl siūlome Multi-Mam Babydent, kuris greitai panaikins nemalonius simptomus ir kūdikis nurims.

Multi-Mam BabyDent pagamintas iš natūralių ingredient. Tai labia svarbu kūdikio sveikatai, jo dantenoms ir tolimesniam žindymui.

Saugūs Multi-Mam produktai

Visi produktai nekenksmingi, saugūs jei kūdikis juos praryja, bei nereikia jų pašalinti priež žindant kūdikį. Pagalbinės medžiagos yra daugiausia iš natūralių šaltinių ir yra aukščiausios kokybės. Jie kliniškai išbandyti, patvirtintas jų veiksmingumas ir saugumas.