Aktyvūs ingredientai - Multi-Mam LT


Aktyvūs ingredientai

Pagrindiniai Multi-Mam Kompresų bei Multi-Mam Babydent gelio veiklioji medžiaga yta patentuotas 2QR kompleksas. Šis natūralus, iš augalų išgaunamas ingredientas neutralizuoja patogeninius microbus taip apsaugodamas bei gydydamas. 2QR komleksas palaiko natūralų procesą, kurio metu atstatomas natūralus mikrobų balansas. 2QR kompleksas neturi žinomo šalutinio poveikio.

Multi-Mam balzamas yra augalinės sudėties ir yra alternatyva lanolinui. Jame yra augalų aliejų, kurie pakeičia odos riebalus bei padeda žindant. Tai yra maksimaliausia spenelių apsauga. .

Kas yra 2QR kompleksas?

Vienas iš pagrindinių ingredient yra pasauliniu masti patentuotas 2QR kompleksas. Šis kompleksas yra mišinys labai rafinuotų augalinės kilmės polisacharidų.

2QR kompleksas neutralizuoja patogeninius mikrobus ir apsaugo nuo infekcijos (mastito). Jis turi unikalų veikimo būdą, kuris blokuoja kenksmingus mikrobus prisitvirtinant prie žmogaus audinių. 2QR kompleksas palaiko natūralų gijimo procesą ir atkuria natūralią mikrobų pusiausvyrą.

Pamatyk kaip veikia 2QR kompleksas, pažiūrėk videoPagalbinės sudedamosios dalys ramina ir drėkina, yra išgaunami iš augalinės kilmės aliejų ir labai išgrynintos vilnos riebalų (lanolino), kuris yra gerai žinomas dėl savo apsauginių ir drėkinamųjų savybių.

Produktai suteikia neatidėliotiną pagalbą ir neutralizuoja žalingus microbus. Sužinokite daugiau apie tai, kaip Multi-Mam produktai veikia ir kokį poveikį jie turi