Kodėl naudoti Multi-Mam - Multi-Mam LT


Kodėl naudoti Multi-Mam?

Novatoriški Multi-Mam savarankiškos priežiūros produktų asortimentas gali išspręsti problemas mamoms ir kūdikiams. Produktai padės išvengti ir gydyti spenelių diskomfortą, kuris gali atsirasti prieš ir žindymo laikotarpiu, ir yra specialiai sukurtas produktas nuraminti dantų dygimo skausmą.

Multi-Mam produktai: problemos ir sprendimai

Idealu, jei jaučiatės komfortiškai ir ramiai kai žindote savo kūdikį. Diskomfortas sąlygoja negalavimų atsiradimą jei jūsų blogą savijautą. Kaip npavyzdžiui, netinkama padėtis gali įtakoti suskilusių ir skausmingų spenelių atsiradimą, o kartais net infekcijos atsiradimą. Tai gali paveikti jus ir įtakoti nutraukti žindymą ankščiau nei planavote.

Kūdikiui dygstantys dantukai gali būti nepatogūs. Tai gali įtakoti paraudusias dantenas, sutrikuysį miegą bei jautrumą. Labai svarbu sumažinti nepatogumus jūsų vaikui.

Multi-Mam liniga, kartu su Multi-Mam kompresais, Multi-Mam balzamu, Multi-Mam geliu dygstantiems dantukas. Natūralūs bei efektingi, prieinami visiems vartotojams gali padaryti jūsų ir jūsų vaiko gyvenimą lengvesnį.

Natūralūs ingredientai

Naudojami natūralūs ingredientai, kartu su 2QR kompleksu, augalų aliejais.Kaip tai veikia

Multi-Mam kompresai bei balzamas gydo bei apsaugo nuo žindymo negalavimų. Kompresai suteikia greitą bei efektyvią pagalbą, palengvėjimą, neautralizuoja patogeninius microbus ir skatina natūralų gyjimo procesą. Multi-Mam balzamas apsaugo spenelius žindant bei apsaugo nuo suskilinėjimo. Multi-Mam Babydent dantukų gelis palengvina bei padeda dantukų gydimo metu.