Dantų kalimosi ženklai - Multi-Mam LT


Dantų kalimosi ženklai

Dantų gali būti labai slegiančios laikotarpis tiek vaikui ir tėvams. Ženklai kramtyti paprastai atsiranda pirmą kartą maždaug šešių mėnesių amžiaus, bet kartais įvyksta anksčiau. Pradinis procesas paprastai baigiasi maždaug 3 metų amžiaus, kai visi pieniniai dantys būna susiformavę. Bet maždaug 6 metų visas procesas prasideda iš naujo, šį kartą su nuolatiniais dantų pasikeitimas.

Pradines procesas paprastai lydi visą masyvą simptomų, kurie atsiranda maždaug keturias dienas prieš dantų pasirodymą ir trunka tris dienas. Dantys paprastai auga poromis ir daugiausiai vaikų pirmieji dantys pasirodo mažesniais centriniai kandžiais arba dviem mažesniais priekiniais dantimis. Tarp dantų kalimosi būna įvairių laiko tarpų. Tačiau yra bendras tvarkaraštis, kuris gali padėti jums suprasti, ko jūs galite tikėtis, kai ateis metas.

Dantų ligos simptomus

Dažni simptomai ir požymiai yra šie:

 • Patinusios, raudonos dantenos
 • Seilėtekis (daugiau nei įprastai)
 • Trina dantenas
 • Kramtymas visko, ką tik įmanoma pasiekti. Žaislai, pirštai, daiktai ir t.t.
 • Paraudimas, veido ir skruostų, kartais net šilti skruostai
 • Trynimas ausies pusėje, kur tikimasi dantų kalimosi
 • Sumažėjęs apetitas, ypač kieto maisto, nes kramtymas yra nepatogus
 • Miego sutrikimai ir atsibunda daugiau kartų per naktį. Kai kurie tėvai teigia, kad simptomai pasunkėjo per naktį. Taip yra todėl, tikriausiai, kad vaikas yra mieguistas ir pavargęs, todėl labiau nervingas, ir viskas stiprėja daugiau, nei dienos metu.
 • Dirglumas
 • Verkia daugiau nei įprasta
 • Kosulys ar vėmimo refleksas, didelis seilėtekis gali sukelti kosulį Nebent vaikas turi kokias kitas problemas, pavyzdžiui, peršalimo ar alergijos, tai neturėtų sukelti problemų su kvėpavimu.
 • Ką jūs galite padaryti, siekiant padėti kūdikiui

  Mes žinome, kad sunku girdėti vaiko verksmą nuolatos, jaučiant, kad nėra nieko ką galite padaryti. Šiek tiek šilumos vaikui padeda, todėl nedvejokite jį apkabinti ir pamyluoti.

  Yra keletas papildomų dalykų, kuriuos galite apsvarstyti norėdami palengvinti kramtymo procesą Sužinokite daugiau apie dantų kalimosi priemonės, kurios gali padėti sumažinti simptomus, pavyzdžiui, aušinimo geliai skausmingoms dantenoms. Be to duokite vaikui gausą saugių žaislų, kuriuos jis gali kramtyti ir naudoti masažuoti dantenas.

  Pernelyg didelis seilėtekis gali sukelti skausmą ir sudirginimą vaiko smakro srityje, tad įsitikinkite, kad valote smakrą minkštu audiniu taip dažnai, kaip įmanoma. Jūs taip pat gali apsaugoti švelnią odą smakro su riebiai kremu (spenelių kremas gali padėti).

  Dar vienas svarbi pastaba

  Kai kurie ekspertai sieja viduriavimą ir karščiavimą su kramtymo simptomais, tačiau reikia nepamiršti, kad bet koks karščiavimas didesnis nei 102 ° F arba 38,9 ° C, neturi būti laikomas kramtymo ženklu, ir tai yra priežastis kreiptis į gydytoją. Lengvas viduriavimas gali sukelti papildomą seilėtekį, kuris susidaro kramtymo metu, tačiau sunkus viduriavimas, neturėtų būti ignoruojamas. Jeigu pastebėjote bet kurį iš šių dviejų požymių, kreipkitės į savo gydytoją, siekiant nustatyti tikrąją priežastį problemų.