Atsisakymas - Multi-Mam LT

Sveiki atvykę į šį tinklapį. Jis priklauso BioClin ir/arba BioClin filialui, partneriui ar susijusiai įmonei (Šioje naudojimo instrukcijoje ‘BioClin’ bendrai remiasi BioClin, Inc. ir jo filialais, partneriais ar susijusiomis įmonėmis) (‘svetainė’). BioClin tinklapis yra paslauga klientams, toliau pateikti nuostatai ir sąlygos, susijuę su svetainės naudojimu (‘Naudojimo taisyklės’). Naudodamiesi puslapiu, sutinkate su naudojimo taisyklėmis; jei nesutinkate su naudojimo taisyklėmis, nesinaudokite tinklapiu. BioClin pasilieka teisę keisti svetainės turinį ir šias naudojimo taisykles be įspėjimo.

Svetainės turinio naudojimas
Svetainės turinį galima žiūrėti, spausdinti, kai: (a) turinys naudojamas tik informavimo tikslu ir (b) turinys nekeičiamas. Negalima dar kartą publikuoti, platinti, kurti išvestinių darbų ar naudoti turinį kitaip negu aiškai draudžiama šiame dokumente.

Negalima kurti ar naudoti kūrimo technikų, kad būtų pakeisti BioClin prekės ženklas, logotipai ar kita nuosavybės informacija (paveikslėliai,tekstas, puslapio išdėstymas ar forma)  be aiškaus rašytinio BioClin sutikimo. Negalima naudoti metaduomenų žymių ar kitų paslėpto teksto formų naudojant BioClin pavadinimą ar prekės ženklą be aiškaus rašytinio BioClin sutikimo. Draudžiama naudoti  BioClin logotipą ar kitus patentuotus grafinius ar prekės ženklus kaip nuorodas be aiškaus rašytinio sutikimo.

Neįgyjate jokių šio tinklapio turinio nuosavybės teisų. Bet koks neteisėtas naudojimas ves prie teisinės atsakomybės.

Kiekvienas svetainės teiginys apie BioClin ateities perspektyvas  yra ‘perspektyviniai pareiškimai’, ginami federalinio apsaugos įstatymo. Nėra jokių garantijų, jog ateities rezultatai bus pasiekti, ir tikrieji rezultatai gali skirtis nuo prognozuotų, išvadų ir apibendrinančios informacijos, pateiktos svetainėje. Svarbūs faktoriai, dėl kurių tikri rezultatai gali būti kitokie, yra neapriboti ir įtraukti į BioClin’s SEC faktorių sistemą.
Apžvalgos, komentarai, komunikacijos, ir kitas turinys
Galite pateikti savo komentarus ir kitokį turinį, jei jis nėra nešvankus, nelegalus, grasinantis ar šmeižikiškas ir nepažeidžia trečios šalies intelektualinės nuosavybės. Taip pat, tokiame turinyje negali būti programinės įrangos virusų, masinių siuntimų, grandininių laiškų ir kitokio pobūdžio ‘šlamšto’. Negalima naudoti netikro el. pašto adreso, apsimesti kitu žmogumi ar subjektu arba kitaip pateikti klaidingą informaciją.

Pateikdami informaciją, suteikiate BioClin neišimtinę, neatlygintiną, neribotos trukmės, neatšaukiamą ir visiškai sublicencijuojamą teisę skleisti, naudoti, keisti, publikuoti, adaptuoti, versti, kurti  išvestinius kūrinius ir rodyti pateiktą turinį pasaulinės žiniasklaidos priemonėmis. Pateikdami informaciją garantuojate, jog turinys yra tikslus. Turite leidimą naudoti turinį, kurį patys pateikiate, jei šis turinio naudojimas nesužalos asmens ar subjekto.
Produktai ir paslaugos, kurias svetainėje siūlo BioClin
BioClin svetainėje siūlo produktus ir paslaugas. Kuomet užsiregistruojate gauti produktą ar paslaugą iš BioClin tinklapio, priimate konkrečią sutartį, galiojančią tam produktui ar paslaugai. Bet koks tokio produkto ar paslaugos naudojimas svetainėje yra reglamentuotas to produkto ar paslaugos sutarties nuostatų ir sąlygų. Išskyrus, kaip pateikiama toje sutartyje. BioClin negarantuoja, kad produktai, apibūdinti aprašyme ar svetainės turinyje, yra būtent tokie, kaip apibūdinta, patikimi, užbaigti ar visiškai neturi šalutinio efekto.